Since 1993
HOŞGELDİNİZ

BİZ KİMİZ

1993 yılından 2008 yılına kadar SANTES SOĞUTMA ünvanı altında faaliyet gösteren firmamız, 2008 yılından itibaren BUZKAR SOĞUTMA ünvanı ile ticari hayatına devam etmiştir.

Ankara Siteler'de faaliyet gösteren firmamız, soğutma sistemleri üzerine hizmet vermektedir. Bu kapsamda market dolapları, pastane dolapları, restaurant dolapları, kuruyemiş dolapları, fastfood dolapları, ekmek dolapları ve endüstriyel mutfak dolapları imalat ve satışı yapmaktayız.

Firmamız kaliteden ödün vermeden kurumsallaşma yolunda olup BUZKAR SOĞUTMA adı ile markasını tescil ettirmiştir. CE Belgesi, TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi ve ISO 9001 Belgelerimizle de kalitemizi tescil ettirerek çalışmalarımızı kalite standartlarına uygun şekilde sürdürmekteyiz.

Firmamız, müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak gerek yurtiçi, gerekse yurtdışı işlerinde yerinde birebir müşteri diyalogu ile en doğru çözümleri üretmektedir. "Önce Kalite" prensibi ile müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına en uygun ürünleri sunmaktayız.

Pastane dolapları ağırlıklı olmak üzere tüm endüstriyel mutfak dolabı ihtiyaçlarınızda geniş seçeneklerle hizmet veriyor, ihtiyaçlarınızı doğru analiz ederek güvenilir ürünlerle optimum çözümler sunuyoruz.

Hedefimiz kaliteden ödün vermeden her geçen gün daha çok kişi ve kuruluşa ulaşarak uzun yıllar sizlere hizmet vermeye devam etmektir.

PROFESYONEL ÇALIŞMA ANLAYIŞI...

ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZ


 • Deneyimli kadromuz, modern teknik donanımımızla üstün hizmet sunmak
 • Kaliteden ödün vermeden güvenilir, estetik ve kullanışlı ürünler sunmak
 • Çalışma anlayışımızda her zaman işlere müşterilerimizin penceresinden bakmak büyük önem taşır.

  • Müşterilerimizle sürekli diyalog halinde olarak talepleri en doğru şekilde karşılamak
  • Siparişlerinizi zamanında teslim etmek, planlı çalışmaya önem vermek

 • Sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip ederek yenilikçi çözümler üretmek
 • Markamızı sektörde lider marka haline getirme hedefi ile çalışmak
 • Enerji tasarruflu ürünler üreterek ekonomiye ve doğaya katkı sağlamak
 • Model
  Çalışan
  M2 Kapalı Alan
  Yıl

  MEKANA UYGUN SOĞUTMA SİSTEMLERİ PROJENDİRME, ÜRETİM, MONTAJ

  Özel soğutma gerektiren ürünlerin satış ve servisini yapan pastaneler, cafeler, restaurantlar, marketler, oteller ve tüm yaşam alanları için mekana uygun estetik ve fonksiyonel soğutma çözümleri ile hizmet veriyoruz.

  Pastane dolapları, soğuk içecek dolapları, sütlükler, yatay dolaplar, tam boy dikey dolaplar, yarım boy dikey dolaplar, havuz tipi dolaplar, dikey cam kapılı dolaplar, dikey sürgülü dolaplar, kasap reyonları, market içi kasap reyonları, dondurma dolapları, dondurulmuş gıda dolapları, sebze-meyve dolapları, baklava-börek vitrini, ekler pasta vitrini, şarküteri dolabı, yaş pasta vitrinleri, madlen dolabı, çikolata vitrinleri, kuru pasta dolabı, poğaça-simit-börek dolabı, meşrubat dolabı, kasap et asma dolapları, soğuk hava deposu, buzhane, su soğutucu, çiğ köfte dolabı, kebapçı dolabı, lokanta dolabı, çiçek dolabı ve tüm ihtiyaca uygun soğutmalı dolaplar, teşhir reyonları talebe uygun projelendirme ile hazırlanarak teslim edilir.  TEŞHİR DOLAPLARI (NÖTR) ÜRETİM VE MONTAJI

  Soğutma-ısıtma gerektirmeyen market dolapları, unlu mamüller ve fırın dolapları, ekmek dolabı, kuruyemiş dolabı, lokumluk, zeytin teşhir reyonu ve tüm ihtiyaca uygun teşhir dolapları, vitrinler, reyonlar en kullanışlı ve fonksiyonel şekilde talebe uygun hazırlanır.

  İLETİŞİMDE KALIN!

  Size bir telefon uzaklığındayız. Tüm ekibimiz her konuda bilgilendirmek üzere telefonunuzu bekliyor...

  Bize Ulaşın!